Ebru Küçükselvi Kimdir?


Gelecekte ne olacağına küçük yaşta  karar verip , verdiği kararlardan dönmeyenlerden.


1995 yılında Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler bölümünden mezun olan Ebru Küçükselvi, modaya öylesine derin bir tutku duyuyordu ki aldığı eğitimin ardından  2 yıl İstanbul’da Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından moda tasarım eğitimi aldı.

Eğitiminin  ardından Amerika ve İngiltere merkezli bir firma için tasarımlar hazırlamaya başladı,koleksiyonları ile dikkat çeken Küçükselvi çalışma alanlarını  genişleterek  1999 yılında  kendi tasarım atölyesinde Türkiye'nin önde gelen markalarına koleksiyonlar hazırlamaya başladı.


2001 Yılında  ise Türkiye’nin ilk moda tasarım stüdyosu olan JUST CREATİVE FASHION DESING SUDIO' yu kurması  ile birlikde dünyaya açılarak, tesktil üretimi yapan dünyanın önde gelen markalarına danışmanlık ve dizayn hizmeti vermeye başladı .

Türkiye’de ilk dizayn şirketi olmanın haklı gururu yaşamaktadır.

Tekstil Sektöründe tasarım farkındalığı yaratarak bir çok markaya yol gösterici olmuş Ülkemizi dünyanın bir çok ülkesinde temsil etmiştir.

2018 Yılında ebrumoda.com e-ticaret ile  modaseverlerle buluşan KÜÇÜKSELVİ̇ aldığı güzel yaklaşımlar ve tüketici ile sıcak buluşmanın mutluluğu ve onlardan aldığı güzel enerji ile bu yoldaki ilerleyişine hızla  devam etmektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR