title

Gelecekte ne olacağına küçük yaşta karar verip , verdiği kararlardan dönmeyenlerden.

1995 yılında Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler bölümünden mezun olan Ebru Küçükselvi, modaya öylesine derin bir tutku duyuyordu ki aldığı eğitimin ardından 2 yıl İstanbul’da Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından moda tasarım eğitimi aldı.

Eğitiminin ardından Amerika ve İngiltere merkezli bir firma için tasarımlar hazırlamaya başladı, koleksiyonları ile dikkat çeken Küçükselvi çalışma alanlarını genişleterek 1999 yılında kendi tasarım atölyesinde Türkiye'nin önde gelen markalarına koleksiyonlar hazırlamaya başladı.

2001 Yılında ise Türkiye’nin ilk moda tasarım stüdyosu olan JUST CREATİVE FASHION DESING SUDIO'yu kurması ile birlikte dünyaya açılarak, tekstil üretimi yapan dünyanın önde gelen markalarına danışmanlık ve dizayn hizmeti vermeye başladı .

Türkiye’de ilk dizayn şirketi olmanın haklı gururu yaşamaktadır.

Tekstil Sektöründe tasarım farkındalığı yaratarak bir çok markaya yol gösterici olmuş Ülkemizi dünyanın bir çok ülkesinde temsil etmiştir.

2018 Yılında www.ebrumoda.com e-ticaret ile moda severlerle buluşan KÜÇÜKSELVİ̇ aldığı güzel yaklaşımlar ve tüketici ile sıcak buluşmanın mutluluğu ve onlardan aldığı güzel enerji ile bu yoldaki ilerleyişine hızla devam etmektedir.